Místo, kde jsem vyrůstala

13. února 2008 v 7:17 | Cassandra Williamsová |  Cassandra z Nayry
Něco málo už o mně víte, ale většinou vždycky se najdou nějaké otázky, na které byste se mě zeptali.
Doufám, že tímto článkem alespoň na chvilku pozdržím vaši zvědavost.

Vyrůstala jsem ve Stříbrném Hvozdu. Tento název vám asi mnoho neřekne, ale něco málo přece jen napoví. Vychovali mě elfové z tohoto kraje. Jedné noci mne našli uvnitř lesa, bylo mi asi sedm let. Chvíli sice trvalo, než si na mne zvykli ostatní elfové, ale nakonec jsem vyrůstala jako ostatní elfské děti. Žila jsem ve městě Teriast, kde sídlil jejich vládce jménem Cireon, jenž měl dceru Elodith. Ta si mne oblíbila, asi proto, že jsem jí připadala zvláštní, jelikož mnoho lidí nepotkala. To je jen má stručná minulost, ale teď se vrátím ke Stříbrnému Hvozdu. Je to krásné místo. Tady je několik obrázků.

Takhle to tu vypadá těsně po západu slunce. Myslím si, že se vyplatí na to chvilku počkat :-)
A takhle to tu vypadá při východu slunce. Je to kouzelná podívaná a opravdu všem doporučuji, když už zavítají do Stříbrného Hvozdu, chvilku se zastavit a pozorovat, jak paprsky slunce pronikají mezi korunami stromů.............
Asi si říkáte, proč Stříbrný Hvozd? Podívejte se sami a uvidíte ten pravý důvod. V pozadí můžete vidět dívčí postavu. Ve Stříbrném hvozdu se to nehemží jen samými elfi, ale i vílami, dryádami, kentaury a dalšími mýtickými stvořeními. Tam vzadu je víla a patronka řeky Retany (tu též můžete vidět na obrázku), jmenuje se Niet. Můžete ji spatřit většinou o úplňku, jak tančí u pramene této řeky.
Stříbrný hvozd je velmi rozsáhlý a pokrývá většinu kontinentu Dient. Je v něm mnoho říší lesních tvorů, město Teriast leží asi uprostřed východní části tohoto území. Je to něco jako "centrum", alespoň určitě elfů, kteří v Dientu žijí.

Většinou jsem pobývala jen ve městě Teriast nebo v lesích poblíž, ale čím jsem byla starší, tím jsem chtěla vědět více, a když se u mne začaly projevovat magické schopnosti, poslal mne Cireon na Indest, abych se zde mohla učit a dále rozvíjet své schopnosti. Můžete mne zastihnout i tam, ale pravidelně dojíždím i zpět domů, do Stříbrného Hvozdu........

Na závěr tu je pár obrázků z období mezi jarem a létem, prostě tak to tu většinou vypadá...................

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady Margareta Lady Margareta | E-mail | Web | 14. února 2008 v 16:44 | Reagovat

Musím říct, že tento článek je velice zajímavý a mě se moc líbí. Proto za něj dostáváš 50 bodů. Ostatní by si z tohoto článku měli brát příklad!!! =))

2 Lady Asmar Lady Asmar | 18. února 2008 v 17:37 | Reagovat

Opravdu nádherné.... Kéž bych měla taky tak nelíné žáky, kterým navadí si napsat tak krásný článek....

3 Cassandra Williamsová Cassandra Williamsová | 19. února 2008 v 7:50 | Reagovat

Děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama